Fora Şerit Bariyer

ŞERİT BARİYERLER

Kapalı mekanlarda farketmediğimiz yardımcılarımızdır. Kimi zaman insanları istenilen bölge veya alana yönlendirebilir, kimi zaman basit bir haraketle o bölgeyi kapatabilir, kimi zaman ise herhangi bir eşyayı koruma altına alabilir. Kilit sistemi olduğu için bu işlemleri sizden başkası yapamaz. Size uygun şerit rengi seçebilir ve üzerine logonuzun basılmasını isteyebilirsiniz.

Detaylar..

Topuzlu Kordon Bariyer

TOPUZLU KORDON BARİYERLER

Şeritli bariyerlerle aynı yerlerde kullanılmakla beraber, daha çok karşılama mekanları, önemli bir eşyayı korumak ve vurgulamak için kullanılır. Kordonlar kolayca takılıp çıkarılabilir, renkleri değiştirilebilir. İki topuzlu bariyer birleştirilip reklam alanı elde edilebilir. Altın, gümüş ve ahşap görünümlü olabilir.

Detaylar..

Menü Pano ve Bariyer Broşürlükler

MENÜ PANO VE BROŞÜRLÜK BARİYERLER

Bariyer sisteminlerini kullanarak, menü pano ve broşürlük elde edebilirsiniz. Fuarlarda, kurum ve işyerlerinizde kataloglarınızı koyabilir, tanıtmalarınızı yapabilirsiniz.

Detaylar..

Aksesuar ve Paketleme

AKSESUAR, PAKETLEME VE MONTAJ

Bariyeriniz taşıma sırasında zarar görmemesi için iki ayrı kutuda paketlenmektedir. Bu taşıma kolaylığı yanısıra kargo avantajı da sağlamaktadır. Paketleme yapılmadan önce darbe ve çizikler kontrol edilerek özenle paketlenir. Taban ve gövdenin birbirine montajı benzerlerine göre çok kolay ve sağlamdır.

Detaylar..